اینستاگرام مارکتینگ

چرا عکس‌هایی که با قالب پست اینستاگرام منتشر می‌شوند بیشتر لایک می‌گیرند؟

طراحی قالب پست اینستاگرام و دریافت لایک

به دنبال یک راه ارزان برای جذب فالوور در اینستاگرام هستید؟ بدون قالب پست اینستاگرام پست‌هایتان را منتشر نکنید! کاربران برای دنبال کردن شما در این شبکه اجتماعی به دنبال یک ویژگی می‌گردند که رقیب شما ندارد! اگر می‌خواهید از طریق پیج خود درآمدزایی کنید، چی آرت به شما کمک می‌کند تا سبک منحصربه‌فرد خودتان را داشته باشید. استفاده از قالب‌های آماده و طراحی شده برای پست و استوری یک راه کم هزینه برای افزایش فالوور است؛ با ما همراه باشید.

قالب پست اینستاگرام چیست؟

آیا شما قصد دارید تا از طریق پیج اینستاگرام خود کسب درآمد کنید؟ این روزها اینستاگرام بیشتر از اینکه یک شبکه سرگرمی باشد، به محلی برای فروش و معرفی خدمات برندهای مختلف تبدیل شده است. اغراق نیست اگر بگوییم برخی از کسب و کارها موفقیت خود در برندسازی را مدیون این شبکه اجتماعی پرمخاطب هستند! کسب و کارهای سنتی دیگر جوابگوی نیاز مشتری نیستند و اغلب آن‌ها تمایل دارند که بخش آنلاین بیزینس خود را نیز راه‌اندازی کنند. برای این هدف شما تنها به یک پلتفرم نیاز دارید؛ اینستاگرام!

اگر صاحب یک بیزینس و یا برند هستید، می‌توانید از طریق اینستاگرام برند خود را تبلیغ کرده و در قالب پست‌هایی در صفحه خود خدماتتان را به مشتری معرفی کنید. صفحه شما در این شبکه اجتماعی مانند ویترین فروشگاه شماست؛ پس باید به نوع چیدمان و ظاهر آن توجه ویژه‌ای داشته باشید! قالب پست اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بازدید کنندگان بیشتری را به سمت صفحه خود هدایت کنید.

با قالب آماده پست اینستاگرام ویترین فروشگاه آنلاینتو بساز

آیا در ایسنتاگرام پیج‌های فروشگاهی را دنبال می‌کنید؟ کدام یک از آن‌ها موفق شده‌اند تا توجه شما را به خود جلب کنند؟ پیجی که محصولات و یا خدمات خود را بدون هیچ استراتژی و نظم خاصی در صفحه اینستاگرامش ریخته و یا پیجی که برای انتشار پست‌هایش از یک طرح کلی جذاب پیروی می‌کند؟ اگر قرار باشد از خدمات این دو پیج استفاده کنید، به کدام یک از آن‌ها می‌توانید بیشتر اعتماد کنید؟

قالب پست اینستاگرام علاوه بر اینکه جلوه‌ای جذاب به ظاهر پیجتان می‌دهد، باعث حرفه‌ای به نظر رسیدن شما نیز می‌شود. از همین‌رو راحت‌تر می‌توانید نظر افراد را به فعالیتی که مشغول به آن هستید جلب کنید. اگر می‌خواهید یک پیچ جذاب داشته باشید می‌توانید از قالب پست اینستاگرام رایگان و آماده استفاده کنید تا در کنار دیگر صفحات فروشگاهی در این شبکه اجتماعی حرفی برای گفتن داشته باشید!

قالب پست اینستاگرام و طراحی آن

قالب پست اینستاگرام رایگان؛ یک استراتژی بی هزینه برای دیده شدن!

برای دیده شدن در اینستاگرام و کسب درآمد از طریق این شبکه تنها باید توسط کاربران دیده شوید. راه‌های متعددی برای این هدف وجود دارد که یکی از آن‌ها، ساختن پیجی منحصربه‌فرد و شخصی سازی شده است. اگر بتوانید برای معرفی محصولات و یا خدمات خود سبک شخصی خودتان را داشته باشید، چند قدم از دیگر پیج‌های فروشگاهی که هیچ استراتژی برای این کار ندارند جلوتر خواهید بود.

قالب‌های آماده‌ای برای پست‌های اینستاگرام وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای دستی به سر و روی پیج خود بکشید و توجه کاربران را به خود جلب کنید! فراموش نکنید که در اینستاگرام نمی‌توانید موفقیت شوید مگر آنکه راهی برای تعامل بیشتر با مخاطبان هدف خود پیدا کنید؛ استفاده از قالب پست اینستاگرام این ذهنیت را به کاربر می‌دهد که شما برای تولید محتوای خود زمان و انرژی می‌گذارید و همین دلیلی برای ارتباط سازنده کاربران با شما می‌شود. سایت چی آرت یک مرجع معتبر برای دریافت قالب‌های آماده پست و استوری است.

با قالب psd پست اینستاگرام تغییرات دلخواه خود را پیاده کنید

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم یکی از راه‌های موفقیت در اینستاگرام داشتن سبک شخصی است. با برخورداری از سبک شخصی مطمئن می‌شوید که اگر مخاطب پست شما را ببیند نام برند و خدماتی که ارائه می‌دهید برای او تداعی می‌شود. از همین‌رو با قالب‌های اینستاگرام می‌توانید صاحب این سبک شخصی شوید. قالب‌های آماده همان‌طور که از اسمشان پیداست، قالب‌هایی هستند که شما می‌توانید از اپلیکیشی مانند چی آرت دانلود کرده و پست‌های خود را در این قالب‎‌ها منتشر کنید.

اما اگر به دنبال سبک شخصی هستید، باید پست‌هایتان را نیز شخصی سازی کنید. به عنوان مثال رنگ و طرح قالب‌ بهتر است که با نوع و هدف فعالیت پیج همخوانی داشته باشد. برخی از برندها از رنگ سازمانی خود برای قالب پست اینستاگرام استفاده کرده و از این طریق برند خود را در ذهن مخاطب تثبیت می‌کنند. خرید و دانلود قالب psd پست اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا تغییرات دلخواه را در قالب‌های از پیش طراحی شده پیاده سازی کنید. برای این کار حتا بدون نیاز به فتوشاپ می‌توانید شخصی سازی را به خوبی انجام دهید. با خرید این قالب‌های لایه باز برای پست و استوری تنها یک بار هزینه کرده و بارها از آن‌ها استفاده می‌کنید.

اندازه قالب پست و استوری اینستاگرام

به عنوان شخصی که می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت کنید ممکن است برایتان سوال باشد که عکس و یا استوری اینستاگرام باید چه سایزی داشته باشد. برای دانلود قالب نیز باید به این نکته توجه زیادی داشته باشید چراکه بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی از سایزهای استاندارد، اقدام به انتشار عکس‌ها و یا ویدیوهای خود می‌کنند و اتفاقی که می‌افتد این است که عکس‌ها کیفیت اصلی خود را از دست می‌دهند.

در اینستاگرام شما می‌توانید به 3 حالت مربعی، پرتره(عمودی) و لنداسکیپ(افقی) عکس‌های خود را به اشتراک بگذارید. اندازه استاندارد عکس‌ها در فرمت‌های زیر عبارتنداز:

  • تصاویر پرتره: 1080 در 1350 پیکسل
  • تصاویر لنداسکیپ: 1080 در 608 پیکسل
  • تصاویر مربعی: 1080 در 1080 پیکسل

استوری نیز فرمت مخصوص به خود را دارد که کل صفحه نمایش گوشی را در برمی‌گیرد. به یاد داشته باشید که طراحی استوری یکی از نقاط قوت یک پیچ به شمار می‌رود. همان‌طور که می‌دانید استوری‌ها این روزها حتی از پست‌ها بیشتر دیده می‌شوند؛ بنابراین باید برای انتشار استوری‎های خود یک قالب منحصربه‌فرد داشته باشید. تصاویری که در فرمت لنداسکیپ هستند به هیچ عنوان جذابیتی برای استوری ندارند. عکس‌های خود را در استوری با سایز 1080 در 1920 منتشر کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. قالب‌های آماده و یا طراحی شده استوری اینستاگرام را می‌توانید از طریق اپلیکیشن چی آرت دانلود کنید.

اندازه استوری و پست اینستاگرام

بهتر است از قالب پست اینستاگرام استفاده کنیم چون…

به عنوان جمع بندی این مطالب گفته شده در این مقاله بهتر است بدانید که ظاهر پیج شما تعیین می‌کند که کاربر محتوای شما را ببیند یا خیر! بنابراین اگر هزینه و وقت زیادی را صرف صفحه اینستاگرامی خود می‌کنید اما نمی‌توانید آن‌طور که باید توجه و نظر کاربران را جلب کنید، احتمالا صفحه شما جذابیت چندانی برای کاربر ندارد!

فراموش نکنید که اینستاگرام یک پلتفرم بصری است و تا زمانی که نتوانید پای کاربر را به صفحه خود باز کنید، نمی‌توانید او را متقاعد کنید تا از خدمات شما استفاده کند! قالب‌های آماده پست و استوری اینستاگرام را می‌توانید از سایت چی آرت, مرجع معتبر دانلود قالب و کاور اینستاگرام، خریداری و دانلود کنید. ما باتوجه به تخصص و هدف شما از فعالیت در اینستاگرام قالب‌های منحصربه‌فرد خودتان را برایتان طراحی می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

نویسنده

ابوالفضل ملاکی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − ده =